Sanne Buffinga
Sanne Buffinga Foto: Aangeleverd

Goed weekend voor de amazones van PSV

Sport

Afgelopen weekend was een goed weekend voor enkele leden van de ruitervereniging PSV uit Vollenhove.

Zo reed Sanne Buffinga zaterdag in Kampen tijdens een springwedstrijd naar een mooie 3e prijs in de klasse 70 cm. In de klasse 80 cm had ze helaas een balk met 75 stijlpunten. Sanne zadelde haar pony Macalla Oscar. 

Jolijn Koch kwam met haar pony Altrido Miona’s Roletta aan de start in Genemuiden. In de klasse B - DE wist ze beide proeven te winnen met maar liefst 218, 5 en 212, 5 punten. 

Sharon Bruintjes reed ook in Kampen mee met haar paard O’Jane. Sharon komt uit in de klasse 110 cm. Het eerste parcours wist ze zowel het basisparcours als de barrage foutloos af te leggen waarmee ze een 1e prijs in de wacht sleepte.

Jolijn Koch
Sharon Bruintjes

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.