Afbeelding
Foto: Johan Schaart.

Kerst in oud Kampen: Theaterfestival met een indrukwekkend decor

Zakelijk nieuws lokaal

Op zaterdag 14 en zondag 15 december 2024 transformeert de monumentale binnenstad van Kampen weer in een indrukwekkend historisch decor. Bezoekers van het evenement stappen zoals ieder jaar binnen in een wereld vol creatieve, betoverende en ontroerende theateracts. Het grootste kersttheaterspektakel van Nederland in de openlucht belooft een feest der herkenning te worden met vertrouwde en nieuwe elementen.

Het vernieuwde parcours biedt dit jaar ruimte aan bijzondere objecten, zoals een Londense sloppenwijk uit 1860 waar de bezoeker ongemerkt onderdeel van zal zijn; een spectaculair gezicht volgens de organisatie! Uiteraard keren ook vertrouwde elementen als verrassende optredens op straat en de populaire nostalgische kermis weer terug op het bijna 2 kilometer tellende parcours vol gezelligheid.

Bereikbaarheid
Het evenement zet hoog in op goede bereikbaarheid, voor zowel de met de auto reizende bezoeker als mensen die liever met het openbaar vervoer reizen. Vanaf station Kampen Centraal staat u binnen 300 meter bij de entree van het festival. Komt u liever met de auto, parkeer dan op het speciale parkeerterrein aan de Spoorstraat 26 in IJsselmuiden en maak gebruik van de luxe pendelbussen die u vlakbij afzetten. Een parkeerticket inclusief busvervoer kost € 7,50 per auto.

Ruime tijden & nette prijzen 

Theaterfestival Kerst in Oud Kampen wordt dit jaar gehouden op zaterdag 14 (16:00 tot 21:00) en zondag 15 december (15:00 – 20:00).  Mede dankzij de inzet van de vele vrijwilligers en bijdragen van trouwe sponsoren en subsidieverstrekkers kan de entree dit jaar weer beperkt blijven tot vijf euro per persoon voor iedereen van 12 jaar en ouder.

www.kerstinoudkampen.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Jan Sellis
Gemiste kans voor BV Steenwijk 2 tegen KBC 1911 1 in Libre klein C2 Sport 2 mei, 19:00
Afbeelding
Controle op waterkwaliteit zwemplassen van start Algemeen 2 mei, 18:00
Tiny Veldman uit Sint Jansklooster
Van de Belterwiede tot de Regge en een fotoshoot met Tiny Veldman uit Sint Jansklooster: Op zoek naar ‘Het Mooiste Plekkie’ van Overijssel Steenwijkerland 2 mei, 16:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.