Arjan Oosterhof: 'Eind september beginnen de werkzaamheden binnen'
Arjan Oosterhof: 'Eind september beginnen de werkzaamheden binnen' Foto: Hilda Knol

Verbouwing Electro World Oosterhof: Steigers weg, nu binnen aan de slag

· leestijd 1 minuut Steenwijk

STEENWIJK - De verbouwing van Electro World Oosterhof loopt op schema. Het buitenwerk is bijna gereed en daarom kan Bouwbedrijf Bart Smit vanaf eind september binnen in de winkel aan de slag. 

Eigenaar Arjan Oosterhof vertelt dat de werkzaamheden aan de buitenzijde zo goed als gereed zijn. Bouwbedrijf Bart Smit is daar in juni mee begonnen. Het dak is vervangen, geïsoleerd en van zonnepanelen voorzien. Verder zijn de kozijnen aan de voorkant vervangen en de ramen voorzien van dubbel glas. De dakkapellen zijn ook al aangesloten. “Onze eerste prioriteit is dat alles dicht is voordat er weer hoosbuien gaan vallen,” aldus Oosterhof. Hij is Junco dankbaar dat hij het mogelijk maakte dat alle werkzaamheden vanaf de achterzijde verricht konden worden. 

Binnenwerk

De steigers aan de voorkant zijn weg en de aannemer gaat vanaf eind september verder met het binnenwerk. Er moet nog een hoop gebeuren, waaronder het stucen van de achtergevel en het vervangen van de kozijnen achter. “Een muur en de trap gaan eruit en het voorste gedeelte van het kantoor wordt bij de winkel aangetrokken, waardoor die zeven meter groter wordt,” zegt Oosterhof. Hij benadrukt dat tijdens de werkzaamheden de winkel gewoon open blijft. “Alles wordt goed afgeschermd, zodat onze klanten zo min mogelijk overlast zullen ervaren.” Oosterhof verwacht dat het binnenwerk de maanden oktober en november in beslag zal nemen. Na de drukke winterperiode pakt de aannemer het werk begin 2023 weer op. Medio dat jaar zal alles gereed zijn.

Gezocht technische mensen

Electro World Oosterhof timmert trouwens niet alleen aan zijn winkelpand, ook het team van medewerkers wordt uitgebreid. Vorige week plaatste Oosterhof daarom een vacature in deze krant. Oosterhof: “De eerste gesprekken zijn al geweest en met een monteur zijn we al in een vergevorderd stadium.” In totaal zoekt de winkel in witgoed en consumentenelektronica twee monteurs en een verkoopvermedewerker. “Technische mensen, meldt u!” besluit Oosterhof.

www.electroworldoosterhof.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.