Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Staatsbosbeheer organiseert botenveiling

Steenwijkerland

KALENBERG - Met je eigen fluisterboot, sloep of kano varen door de Weerribben of op een meer: wie wil dat nou niet? Staatsbosbeheer Team Noord-West Overijssel organiseert in samenwerking met Onlineveilingmeester.nl een unieke veiling waarin boten, fietsen, kano’s en meer geveild worden. Zo komen er onder andere een aantal boten van de Gele Lis beschikbaar voor de verkoop. Met de zomer voor de deur is dit een perfecte kans een fluisterboot, kano, fiets of roeiboot te bemachtigen tegen een lage prijs.

Komen jullie naar de kijkdag?
Graag nodigen we jullie uit om op de kijkdag op donderdag 20 juni in Kalenberg langs te komen. Tijdens de kijkdag zullen onze collega’s klaarstaan om je meer te vertellen over de veiling, de kijkdag en het verdere verloop. Ook kunnen de kavels bezichtigd worden, zodat er een volledig beeld geschetst kan worden van de beschikbare items. Uiteraard is er ruimte om een mooie reportage te maken en met kijkers en collega’s te spreken.

Hoe werkt de veiling?
Geïnteresseerden kunnen zich gratis registreren via Onlineveilingmeester.nl, en bieden kan al vanaf de lage prijs van 10 euro per kavel. Deze veiling is daarmee een mooie buitenkans om gemeentelijke goederen je eigen te maken. De veiling sluit op dinsdag 25 juni, vanaf 20.00 uur.

 Donderdag 20 juni 11.00 – 12.00 uur

Adres: Kalenberg Noord 2, 8377HC te Kalenberg

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Bleistarte
Biljartvereniging Steenwijk 22 komt 2 punten tekort in Districtsfinale Driebanden klein Sport 3 mei, 17:00
Afbeelding
Kopje Cultuur zoekt vrijwilligers om van jubileumeditie een succes te maken Cultuur 3 mei, 15:41
Afbeelding
Tachtigjarig jubileumfeest vv Kuinre is tip top voor elkaar: ‘Beter had niet gekund!’ Sport 3 mei, 15:30

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.