Afbeelding
Foto: PNN

Automobilist rijdt vrouw in scootmobiel in Steenwijk aan en rijdt door

112

STEENWIJK - Op de Meppelerweg in Steenwijk is zaterdagavond 3 augustus een vrouw in een scootmobiel lichtgewond geraakt bij een aanrijding met een personenauto. De bestuurder daarvan is doorgereden.

Het ongeval gebeurde op de rotonde met de Gagelsweg. Omstanders ontfermden zich over de vrouw in afwachting van de ambulance. De vrouw is door ambulancepersoneel nagekeken maar ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Een hond die de vrouw bij zich had in de scootmobiel bleef eveneens ongedeerd.

De bestuurder van de auto is na de aanrijding doorgereden. Van het voertuig is een redelijke omschrijving bekend bij de politie die met meerdere eenheden uitkijkt naar het voertuig.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Steenwieks Plezier trapt nieuw seizoen af met barbecue Met vier foto’s 14 uur geleden
Alice in Wonderland
Ons Genoegen Blokzijl brengt zaterdag 3 oktober Alice in Wonderland op de planken van Rabo Theater De Meenthe Cultuur 16 uur geleden
Deze voorstelling wordt uitgevoerd door Theater A La Carte.
Gratis theatervoorstelling ‘Dromen Vangen’ laat zien waar gezondheid echt om draait Cultuur 18 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.