De gids verschijnt op 11 mei.
De gids verschijnt op 11 mei. Foto: Uitgeverij van Gorcum

Werelderfgoedgids met fiets- en wandeltochten verschijnt

Algemeen

FREDERIKSOORD/WILHELMINAOORD - De Werelderfgoedgids Frederiksoord-Wilhelminaoord met fiets- en wandeltochten verschijnt komende woensdag 11 mei.

De Werelderfgoedgids Frederiksoord-Wilhelminaoord is gemaakt door Marcel-Armand van Nieuwpoort, Wim Huijser, Rob Wolfs en Patrick de Rynck. Frederiksoord-Wilhelminaoord is UNESCO Werelderfgoed. Jaarlijks bezoeken veel mensen de omgeving om hier te genieten van het unieke landschap of heel gericht kennis te maken met de historie van de Koloniën, en het landschap met bomenlanen en monumentale gebouwen.

Voor deze bezoekers zijn nu twee gidsen gemaakt die als bron van informatie dienen over zowel het landschap als de historie, en die ook een aantal wandel- en fietsroutes bevatten die men kan volgen om de hoogtepunten van het UNESCO werelderfgoed te zien. De gidsen zijn rijk geïllustreerd met kaarten, foto’s, verklarende illustraties en historisch beeldmateriaal

De gids is te reserveren via https://bit.ly/3F6jzjf

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 6 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 7 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 9 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 11 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 11 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 12 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.