Afbeelding
Foto: Quintus

Venetiëconcert op Schokland

Algemeen Ingezonden

SCHOKLAND/KAMPEN – De barokafdeling van Quintus Kampen en de blokfluitafdeling van Cultuurbedrijf Noordoostpolder verzorgen twee gezamenlijke Venetiëconcerten: op vrijdag 7 oktober om 19.30 uur in het kerkje van Museum Schokland en zaterdag 8 oktober om 19.00 uur in de Lutherse Kerk aan de Burgwal 85 in Kampen.

Bij deze bijzondere concerten draait het allemaal om 17e-eeuwse renaissance- en barokcomponisten uit Venetië. Op het programma staan muziekstukken van o.a. Hassler en Willaert en dubbelkorige blokfluitwerken van Viadana en Massaino. Ook wordt er gezongen en op het klavecimbel gespeeld. De Venetiëconcerten zijn gratis toegankelijk voor publiek. In verband met een beperkt aantal plekken in de museumkerk, wordt gevraagd om te reserveren via museumschokland.nl. Reserveren voor zaterdagavond in de Lutherse Kerk in Kampen is niet nodig.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 13 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 14 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 15 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.