
Kerst in Wanneperveen
Algemeen IngezondenWANNEPERVEEN - Ook dit jaar zijn er in de kerk in Wanneperveen weer een aantal diensten tijdens Kerst.
Op Kerstavond begint de Kerstnachtdienst om 21.00 uur met Heidi Kramer en op Eerste Kerstdag gaat Klaas de Lange om 9.30 uur voor. Dan werkt ook Comm nu met Sangh mee. Voorafgaand aan beide diensten is er een voorprogramma, dat een half uur vóór aanvang begint. Met sfeervolle muziek en aandacht voor de inwendige mens. Het zal een feest worden met het Kerstverhaal en veel bekende Kerstliederen.
Wilt u alvast in de stemming komen? Er is een speciale online Kerstafdeling op de site https://bijzonderediensten.mozello.com van Team Bijzondere Diensten Wanneperveen met het volledige programma, kerstmuziek, kerstpuzzels, kerstkleurplaten en nog veel meer. U bent van harte welkom.

























