Wethouder Trijn Jongman is lijstduwer
Wethouder Trijn Jongman is lijstduwer Foto: Aangeleverd

Gert Jan Hagen eerste kandidaat uit Steenwijkerland op lijst PvdA Overijssel, Trijn Jongman is lijstduwer

Algemeen

SINT JANSKLOOSTER - De 62-jarige Gert Jan Hagen uit Sint Jansklooster is de eerste kandidaat uit Steenwijkerland op de kandidatenlijst van de PvdA Overijssel. Hij heeft van de sociaaldemocraten de 13e plaats van de lijst toebedeeld gekregen. Hage is adviseur en onderzoeker met veel kennis van de woningmarkt. PvdA-wethouder Trijn Jongman staat als lijstduwer op plaats 38.

Vanuit de hele provincie

De Provinciale Staten- en waterschapsverkiezingen zijn op 15 maart 2023. De lijst van de PvdA voor de Provinciale Statenverkiezingen is een combinatie van bekende gezichten van de huidige fractie en nieuwe kandidaten uit heel Overijssel. Veel van hen zetten zich al jaren in voor de PvdA. Elke Overijsselse gemeente is op de lijst vertegenwoordigd.

De lijst van de PvdA wordt net als vier jaar geleden aangevoerd door Annemieke Wissink uit Hengelo. Na de provinciale verkiezingen kiezen de nieuwe statenleden de leden van de Eerste Kamer.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Leerlingen Eekeringe begeleiden geslaagde sportdag basisscholieren Steenwijk 12 uur geleden
Afbeelding
DroomXL: betoverende musical over kabouters en een hardnekkige vliegenplaag Algemeen gisteren
Jan Westerbeek
Jan Westerbeek tweede in Gewestelijke Finale Dagbiljart Libre klein, klasse 1 Sport 19 mei, 18:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.