Bali
Bali Foto: Lukas de Vries

Reiscolumn van Michelle de Jonge: Afscheid van Bali

· leestijd 1 minuut Column

Michelle de Jonge en Lukas de Vries uit Steenwijk maken een grote reis. Dit keer vertellen ze over hun afscheid van Bali en reis naar Australië. 

Een week kan snel gaan, maar een week in Bali gaat razendsnel. We hebben eruit gehaald wat erin zat. We hebben een scooter gehuurd en daarmee flink rondgereden. We bezochten watervallen en rijstvelden, we reden naar Canggu voor een dagje en bezochten zoveel mogelijk leuke restaurantjes en cafés. Het was weer fantastisch! 

Deze watervallen hadden we nog niet eerder bezocht. Ze waren stuk voor stuk spectaculair en de rit ernaartoe meer dan waard. Je komt langs dorpjes, tempels en smalle weggetjes met aan weerszijden rijen vol palmbomen. En bij iedere waterval vonden we de drukte enorm meevallen. Bali is qua toerisme dan ook nog niet waar het ooit was voor corona, maar dat zal vast snel weer komen!

Dubbel

Als we op de laatste ochtend onze tassen inpakken, voelt het toch wel dubbel. Enerzijds ben ik gewoon onwijs dankbaar dat we eindelijk weer hebben mogen genieten van dit magische eiland met haar lieve, lieve inwoners en aan de andere kant ben ik eerlijk gezegd ook wel lichtelijk verdrietig om nu alweer weg te gaan. Maar Australië wacht! Ook weer een avontuur waar ik toch wel zin in heb!

Australië was het oorspronkelijke plan eigenlijk twee jaar geleden al. We kwamen terug van wereldreis en wilden even een maand of vier in Nederland verblijven en daarna richting Australië terug om opnieuw te gaan werken, zoals we tijdens onze wereldreis ook gedaan hadden. Helaas gooide covid toen roet in het eten. Maar nu gaat het dan toch eindelijk weer gebeuren! Het voelt bijna surrealistisch nadat Australië al die tijd potdicht heeft gezeten voor buitenlanders.

Laatste blik op Bali

Als we opstijgen, geef ik Bali een laatste blik. Als het aan ons ligt, zijn we in oktober weer terug hier. En heel eerlijk gezegd... kan ik nu al niet wachten tot het zover is!

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 7 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 9 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 11 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 11 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 12 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.