Collage van Marrie Bel
Collage van Marrie Bel Foto: Aangeleverd

‘Stof tot nadenken’ – opening van de laatste expositie voor de zomer

· leestijd 1 minuut Cultuur

STEENWIJK - Zaterdag 18 juni om 10.30 uur is iedereen van harte uitgenodigd voor de opening van de volgende tentoonstelling in Galerie Steenwijk genaamd ‘Stof tot nadenken’. Voor deze tentoonstelling zijn Alie de Boer uit Blokzijl en Marrie Bel uit Steenwijk gevraagd de galerie in te richten. Twee kunstenaars die onder andere met stof werken, maar wel op een hele verschillende manier.

Alie de Boer maakt al vele jaren lang zeer divers multimediawerk. Ze maakt daarbij vaak gebruik van assemblage waarbij allerlei materialen – waaronder stof - uiteindelijk één beeld vormen. Ze exposeert regelmatig op locaties in deze regio waaronder dit jaar ook bij het Textielfestival Weerribben-Wieden. Het werk gaat over kwetsbaarheid, verwondering, mystiek, en de zoektocht om dat in beelden te vangen. Ze zijn voor de kijker ‘stof tot nadenken’ en de aanleiding om er je eigen verhaal bij te maken.

Schilderen met demin

Marrie Bel is sinds korte tijd aan het ‘schilderen met denim’ zoals ze het zelf noemt. Recyclen op hoog niveau! De verweerde stoffen krijgen een nieuwe bestemming in haar schilderijen. De techniek om de juiste toon en structuur en kleur te vinden is uniek. Het zijn herkenbare onderwerpen, zoals stadsgezichten van Steenwijk, die zeker aan zullen spreken.

Beide kunstenaars waren met een bijdrage ook bij de ‘Lest best’ tentoonstelling in Galerie Steenwijk, maar zullen nu een breder scala van hun werk laten zien.

De opening is gepland op zaterdag 18 juni om 10.30 uur. Aanmelden is niet nodig. Een goed moment om elkaar onder het genot van een hapje en een drankje te spreken. U bent van harte welkom! Verder is de expositie te bezoeken op maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en zaterdags van 10.00 tot 12.30 uur. Er is een lift aanwezig. 

Voor meer informatie: www.galeriesteenwijk.nl of volg de Facebookpagina van Galerie Steenwijk voor de laatste updates en extra foto’s. 

Kunstwerk van Alie de Boer
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 5 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 7 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 9 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 9 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 10 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.