
Culturele Proeverij in Gemeentehuis Steenwijk: samen eten, ontmoeten en verbinden
CultuurSTEENWIJK – Na het succes van eerdere edities organiseert een groep lokale organisaties op donderdag 1 oktober opnieuw een Culturele Proeverij in Steenwijk. Op deze gezellige en verbindende avond is iedereen welkom om aan te schuiven, nieuwe mensen te ontmoeten en samen te genieten van gerechten uit verschillende culturen. De Culturele Proeverij vindt plaats in het Gemeentehuis.
De avond begint om 17.00 uur en staat in het teken van ontmoeting, verbinding en natuurlijk lekker eten. De opzet is eenvoudig: deelnemers nemen per gezin één gerecht mee voor maximaal drie personen. Zo ontstaat er een kleurrijk buffet met gerechten uit verschillende landen en tradities. Om rekening te houden met ieders achtergrond wordt gevraagd liever geen gerechten met varkensvlees mee te nemen.
De Culturele Proeverij is bedoeld voor iedereen uit Steenwijk en omgeving: bewoners, nieuwkomers, gezinnen. Ook kinderen zijn van harte welkom, waardoor het een gezellige en laagdrempelige avond wordt voor jong en oud. Door samen te eten en met elkaar in gesprek te gaan, willen de organisatoren mensen dichter bij elkaar brengen. Eten blijkt telkens weer een mooie manier om culturen te verbinden en nieuwe vriendschappen te laten ontstaan.
De organisatoren zijn: Gemeente Steenwijkerland, Vluchtelingenwerk, Stichting Present, Sociaal Werk De Kop en Het Leger des Heils Ontmoetingshuis. Aanmelden kan via cultureleproeverij@gmail.com.
































