Afbeelding
Foto: gemaakt door vrijw. Kookpot

Feest bij de Kookpot

Lezersnieuws Ingezonden

Het is al weer 10 jaar geleden dat op initiatief van Jan en Tinie Heetebrij  samen met  Henk en Hennie Wind werd gestart met de Kookpot. Bedoeling was in het Dorpshuis  een 3 gangen diner aan te bieden voor een redelijke prijs aan ouderen. Dit idee was een schot in de roos. Het aantal gasten ging geleidelijk aan van 20 naar in 2025 meer dan 50. Na al die jaren is dit concept nog steeds gewild: vrijwilligers koken de maaltijd, zorgen voor mooi gedekte tafels en serveren een 3 gangen diner. De prijs is nog steeds redelijk mede dank zij sponsoring. Boodschappen worden voornamelijk gekocht bij de plaatselijke Coop.  De maaltijden zijn gevarieerd en er wordt vooral gebruik gemaakt van verse en smaakvolle ingrediënten. Kookpot middag is niet alleen genieten van een heerlijke maaltijd maar ook een moment voor gezelligheid en ontmoeting.

Natuurlijk moest het 10-jarig jubileum worden gevierd. Vorige week donderdag werd een gratis feestelijke maaltijd aangeboden. De gasten kregen bij binnenkomst een glaasje bubbels en konden genieten van een overheerlijke maaltijd. Een grote verassing was het optreden van het Koopmansvrouwenkoor uit Blokzijl. De vrijwilligers  ontvingen een hele lieve attentie van leerlingen van de Eben Haëzer school en alle voormalige en huidige vrijwilligers werden een dag later bedankt  met een gezellig etentje.

We hebben de max bereikt van het aantal gasten we per keer kunnen hebben. Momenteel werken we met een wachtlijst. Daarvoor aanmelden is mogelijk maar alleen voor mensen uit Sintjansklooster en heel directe omgeving.

We kunnen terugkijken op 10 mooie jaren en een heel gezellig feestdiner.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Albert Hoogenkamp is mede-eigenaar van Het Wijland
Sanctuary het Wijland in Darp zoekt vrijwilligers voor moestuin en voedselbos Westerveld 9 uur geleden
Afbeelding
GroenLinks en PvdA Overijssel worden in 2027 PRO Overijssel Algemeen 9 uur geleden
Afbeelding
Lange file op A32 tussen Wolvega en Steenwijk vanwege wegwerkzaamheden 112 10 uur geleden
Sharon Jagt
Europese samenwerking moet natuur en buitensport in balans houden Steenwijkerland 11 uur geleden
Afbeelding
Van klaslokaal naar Kabouterpad: leerlingen Agnieten College Zwartsluis zien eigen werk terug in Ossenzijl Met vier foto’s gisteren
Afbeelding
Praktijkoefening Noodsteunpunten in Westerveld Westerveld 14 jun, 17:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.