Entree van de Woldmeenthe
Entree van de Woldmeenthe Foto: Alex de Ruiter

Bewonersgroep houdt buurtenquête Woldmeenthe

Lezersnieuws Ingezonden

Steenwijk - Bewoners uit de Woldmeenthe in Steenwijk kunnen eind juni een enquête verwachten. Een groepje buurtbewoners neemt het initiatief om te onderzoeken hoe samen de buurt nog prettiger, socialer en actiever te maken is. Met de enquête kun je als buurtbewoner aangeven wat je belangrijk vindt, aan welke activiteiten of acties behoefte is en wie wil meedenken of helpen.

De Woldmeenthe bestaat nu ruim 25 jaar en beslaat bijna 500 woningen. De wijkvereniging De Middenweg is onlangs opgeheven. Dit nieuwe bewonersinitiatief is ontstaan vanuit een buurtoverleg rond de Stadsvisie Steenwijk. Daar bleek behoefte om in de Woldmeenthe meer samen op te trekken om de buurt in brede zin nog mooier te maken. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Volleyballers van DIOS H1 winnen bekerduel van Captains Kangeroe uit Hardenberg Sport 12 uur geleden
Hue Nguyen
Biljartvereniging Steenwijk 3 het sterkste in derby tegen Steenwijk 2 Sport 13 uur geleden
Afbeelding
Actief Steenwijkerland lanceert nieuw boekje met sport-, cultuur- en beweegaanbod voor jongeren: Try Out! Sport 14 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.