VHK
VHK Foto: Aangeleverd

VHK plaatst zich voor tweede ronde KNVB-beker

Sport

SINT JANSKLOOSTER - VHK heeft zich zaterdagmiddag weten te plaatsen voor de tweede ronde van de KNVB-beker. In de eerste ronde moest de ploeg uit Sint Jansklooster het opnemen tegen zondag tweedeklasser Dalen. 

Ondanks een overvolle ziekenboeg, die het team al het hele seizoen parten speelt, had VHK gedurende het grootste deel van de wedstrijd een duidelijk veldoverwicht. Toch wist Dalen goed tegenstand te bieden, waardoor het na 90 minuten spelen 2-2 stond, met goals van Djilan Rook en Roy Rook.  De beslissing moest uiteindelijk vallen via strafschoppen. Waar Dalen maar slechts één van de pogingen wist te benutten, bleef VHK foutloos. Alle strafschoppen werden aan hun kant wel overtuigend binnengeschoten, waarmee VHK zich net als vorig seizoen dan ook plaatste voor de tweede ronde van de bekercompetitie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Het pand van het Leger des Heils in Steenwijk
Feestelijke heropening Ontmoetingswinkel in Steenwijk: Een frisse uitstraling en een warm welkom Steenwijk 13 uur geleden
Afbeelding
112 WANNEPERVEEN - Wals valt van aanhanger bij afslag Doosje 112 13 uur geleden
Afbeelding
Stadsmuseum Genemuiden officieel open, dinsdag ook voor het publiek Genemuiden 13 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.