
Avondteam Biljartvereniging Steenwijk 2 het sterkste in eerste ronde bekercompetitie
· leestijd 1 minuut SportSTEENWIJK - Avondteam BV Steenwijk 2 heeft de tweede ronde bereikt in de strijd om de KNBB-Districtsbeker Libre. Het team wist te winnen van Dagteam BV Steenwijk 2. De derby werd woensdagavond, 30 september gespeeld in clubgebouw François Mingaud.
Voor het Avondteam speelden: Egbert Vink, Barry Bakker, Arnold Struik en Jan Sellis. Voor het Dagteam waren dat: Roger Sorel, René Huysse, Jacob Weijer en Koene Pit.
In een partij van 16 beurten won een uitstekend spelende Barry Bakker van René Huysse. Bakker maakte zijn 65 caramboles vol toen de man van het Dagteam 29 van zijn 41 had gemaakt. Uitslag: 65-29.
Arnold Struik had 27 beurten nodig om de partij tegen Jacob Weijer in zijn voordeel te beslissen. Toen de man van het Avondteam zijn 65 caramboles had gemaakt, had Weijer er nog 11 van de 41 te gaan, score: 65-30.
In zijn partij tegen Roger Sorel finishte Egbert Vink als eerste. De captain van het Avondteam had 29 beurten nodig om zijn 75 caramboles te maken, Sorel bleef steken op 29 van de 43. Resultaat: 75-29.
Alléén Koene Pit wist een overwinning voor het Dagteam in de wacht te slepen; Jan Sellis moest zijn meerdere in hem erkennen. Toen Pit zijn 39 caramboles had gemaakt, stonden er 47 van de 55 voor Sellis op het scorebord; het werd: 47 - 39
Einduitslag
Avondteam BV Steenwijk 2: 44 matchpunten
Dagteam BV Steenwijk 2: 32 matchpunten
Hoogste serie: Barry Bakker, Avondteam BV Steenwijk 2 : 13
Hoogste persoonlijk moyenne: Barry Bakker: 4,062
Avondteam BV Steenwijk 2 gaat door naar ronde 2. Waar, wanneer en tegen welk team er gespeeld zal worden, is nog niet bekend
Henk van Veen































