Afbeelding
Foto: Pixabay

Geen oudejaarshuisjes in Sint Jansklooster en Vollenhove

Steenwijkerland

VOLLENHOVE/SINT JANSKLOOSTER - Voor het tweede jaar op rij geeft de gemeente Steenwijkerland geen toestemming aan jongeren om tussen Kerst en Oud en Nieuw bij elkaar te komen in ‘oudejaarshuisjes’.

In Vollenhove en Sint Jansklooster is het voor jongeren echt een traditie om tussen Kerst en Oud en Nieuw feestjes te vieren in zogenaamde ‘oudejaarshuisjes’. Dit zijn keten die de jongeren meestal zelf plaatsen. De gemeente geeft geen toestemming omdat ze het vanwege de huidige coronacrises niet verantwoord vindt om veel jongeren bij elkaar te laten komen. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gastles van burgemeester en kinderburgemeester maakt basisscholieren enthousiast over lokale democratie Westerveld 13 uur geleden
Professor Van Geffen
OERmuseum heeft een AUDIOWANDELING met archeoloog Albert van Giffen Westerveld 14 uur geleden
Namens de Ankerloge van de Odd Fellows in Steenwijk overhandigt Leo van Harten de sponsorcheque aan Luc Greven, voorzitter van Kopje Cultuur
Kopje Cultuur gratis toegankelijk dankzij steun grote groep sponsoren Steenwijk 15 uur geleden
Afbeelding
Ria’s podcast over ‘Paradijsvogels in West’ brengt verhalen wijkbewoners tot leven Cultuur 17 jun, 17:00
Erwin Wiersinga
Erwin Wiersinga geeft orgelconcert in de Grote Kerk Steenwijk Cultuur 17 jun, 15:22
Gemeentehuis van Westerveld
DSW/Gemeentebelangen, VVD en CDA bereiken akkoord over nieuwe coalitie voor Westerveld Westerveld 17 jun, 15:17

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.