Inshalla a Boy
Inshalla a Boy Foto: Aangeleverd

‘Inshallah A Boy’ bij Filmhuis Steenwijk

Cultuur

STEENWIJK – Op dinsdag 28 mei om 20.15 uur draait ‘Inshallah A Boy’ bij Filmhuis Steenwijk.

 De 30-jarige Nawal is onlangs weduwe geworden en raakt verwikkeld in een juridische strijd met haar bemoeizuchtige zwager Rifqi. In Jordanië heeft de schoonfamilie namelijk recht op een deel van de erfenis als een vrouw geen zoon heeft. Uit wanhoop dat ze haar huis en haar leven met haar dochtertje verliest, verzint Nawal een zwangerschap om de rechtsprocedure uit te stellen. Geïnspireerd door ware gebeurtenissen.

Ook te zien: Poor Things op dinsdag 4 juni, ‘Lo Capitano’ op dinsdag 11 juni.

U vindt Filmhuis Steenwijk in het DYKA Vestzaktheater van Rabo Theater De Meenthe. Ga voor informatie en kaarten naar www.filmhuissteenwijk.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 3 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 5 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 7 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.