Werken van de eindexamenleerlingen
Werken van de eindexamenleerlingen Foto: Aangeleverd

Expositie in de Vermaning in Steenwijk: ‘De toekomst wordt zichtbaar’

Cultuur

STEENWIJK - In de Doopsgezinde Kerk De Vermaning is tijdens de Vestingdagen een expositie te zien. Het thema is ‘De toekomst wordt zichtbaar’. De tentoonstelling is gemaakt door de leerlingen uit de examenklassen van RSG Tromp Meesters. De opening is vandaag om 12.30 uur door de rector van de school Paul van den Bergh.

De Doopsgezinde Kerk De Vermaning, stelt haar deuren open tijdens de Vestingsdagen in juli en augustus om de werken van de jonge mensen, op weg naar volwassenheid, zichtbaar re maken voor het grotere publiek. Het is een warme, verrassende expositie geworden. Kom binnen en laat je verrassen!

Adres De Vermaning: Onnastraat 10, Steenwijk
Data: elke woensdag in juli en augstus.
Tijd: 10.00 tot 16.30 uur.
Toegang: gratis, een kopje koffie of thee staat klaar.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 3 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 5 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 7 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.