Vlnr: Lucina Bolding, Janet van Veen en Janet Marks
Vlnr: Lucina Bolding, Janet van Veen en Janet Marks Foto: Aangeleverd

Vanavond première nieuwe show Twee Recht Twee Averecht in Café Gelderingen

Cultuur

STEENWIJKERWOLD – Vanavond, vrijdag 30 januari, gaat bij Café Gelderingen de eerste reeks voorstellingen van de nieuwe show ‘Meestribbelen’ van cabaretgroep Twee Recht Twee Averecht van start. 

De groep heeft een turbulente periode achter de rug: na het vertrek van Alie Stroeve, het afscheid van de vaste technicus en het sluiten van stamcafé De Steen in Willemsoord, moesten de vrouwen opnieuw beginnen. Met de Vleddernaar René Posthumus als nieuwe licht- en geluidsman en Café Gelderingen als thuisbasis is die basis weer gevonden.

‘Meestribbelen’ is een eigen bedenksel: je wilt ‘nee’ zeggen, maar zegt toch ‘ja’. Dat thema is verwerkt in sketches en liedjes, met onder meer een balletopening op Het Zwanenmeer en scènes over hippies, het noodpakket en ‘Ik vertrek’. De reeks loopt verder op 31 januari, 1 februari en 6, 7 en 8 februari. Alle kaarten zijn uitverkocht.


Foto: Aangeleverd

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Wollig Landleven Vesting Fair
Heerlijk Landleven Fair keert terug naar Vledder Westerveld 13 jun, 10:00
Afbeelding
Spectaculair moment in Sint Jansklooster: gerestaureerde kap teruggezet op Monnikenmolen Met vijf foto’s 13 jun, 09:54
Entree van de Woldmeenthe
Bewonersgroep houdt buurtenquête Woldmeenthe Lezersnieuws Ingezonden 13 jun, 09:49

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.