Afbeelding
Foto: Pixabay

Frisse start op ’t Diep: Roeivereniging ’t Diep organiseert gratis proefles

Sport

STEENWIJK - Nu de corona weer wat geluwd is, maakt ook ’t Diep weer een frisse start. Daarom organiseert de roeivereniging zaterdag 19 maart 2022 een gratis en vrijblijvende proefles roeien voor een ieder die geïnteresseerd is in de roeisport.

De dag start om 9.30 uur op Roeivereniging ’t Diep aan de Hooidijk 2 in Tuk en duurt tot 12 uur. Het is een unieke mogelijkheid om te ervaren hoe mooi de roeisport is. Roeien is voor alle leeftijden. Je moet kunnen zwemmen en lenig genoeg zijn om in de boot te stappen. Dan kan je direct aan de slag. Als lid van de roeivereniging mag je roeien wanneer je wilt. Alle dagen van de week, het hele jaar door. Behalve als het vriest. En er staan in het clubhuis roeiapparaten voor je klaar, net als in de sportschool. Je kan dus het hele jaar door iedere dag sporten. Recreatief en op wedstrijdniveau.

Daarbij, met de Weerribben en Wieden, kent de gemeente Steenwijkerland één van de mooiste roeiwateren van Nederland. Meld je aan via nieuweleden@tdiep.nl. Meer info vind je ook op de website van ’t Diep, www.tdiep.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Joke Betlem toont trots haar medaille -
Longcovidpatiënte Joke Betlem bereikt revalidatiedoel: 10 kilometer rennen tijdens Stonecityrun Met vier foto’s 20 sep, 21:03
Adriaan Noordergraaf reikt het eerste exemplaar uit aan zijn vrouw Willy -
Adriaan Noordergraaf presenteert zijn nieuwe boek: ‘De profeet die boven kwam drijven’ Nieuws 20 sep, 17:40
Afbeelding
Noveas ziet ruime voorsprong alsnog verdwijnen tegen Centrum Sport 20 sep, 15:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.