Afbeelding
Foto: Jacob Westra

Laatste voetbalweekend vrouwenvoetbal

Sport

STEENWIJKERLAND - Nog één weekeinde en dan zit voor de meeste vrouwenteams de competitie er op. Voor de eerste vrouwenteams van Olde Veste en Steenwijkerwold is de competitie feestelijk afsluiten. In de vierde klasse zit de competitie er op. Urk V1 werd daarbij kampioen. Oldemarkt werd verdienstelijk derde terwijl het nieuwe vrouwenteam van vv Steenwijk keurig vijfde werd.

De vijfde klasse heeft een groot programma want zullen er naast zaterdag ook volgende week nog een aantal wedstrijden zijn. Afgelopen week stonden er nog wedstrijden op het programma want zo kwam er in de wedstrijd tussen Olympia en SVBS/VHK een 6-7 einduitslag uit de bus rollen. Olde Veste verloor met 6-4 van Staphorst.

Tweede klasse

Olde Veste – Groen Geel aanvang 12.15 uur

Derde klasse

DWP - Steenwijkerwold V1 aanvang 11.00 uur

Vierde klasse

Oldemarkt V1 en Steenwijk hebben geen competitieverplichtingen.

Vijfde Klasse

Oldemarkt V2 – Oosterstreek aanvang 13.00 uur

Ruinerwold – Olde Veste aanvang 14.00 uur

Steenwijkerwold V3, Old Forward/BEW en kampioen SVBS/VHK hebben geen competitieverplichtingen.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 3 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 5 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 7 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 9 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 9 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 10 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.