
Leren roeien bij roeivereniging ‘t Diep Steenwijk
SportSTEENWIJK - Op 18 maart organiseert de roeivereniging ’t Diep in Steenwijk een proefles voor volwassenen. De roeivereniging heeft ook een jeugdafdeling, maar geïnteresseerde jeugd heet de vereniging graag op een ander moment welkom. Het evenement is voor iedereen in Steenwijk en omgeving die kennis wil maken met het roeien. Het is een brede kennismaking: roeien op het water, de roeimachine in het trainingshonk en een rondleiding door het gebouw en de botenloods ontbreken niet.
Wie het na de proefles leuk vindt en nog geen roeiervaring heeft, kan meedoen aan de basiscursus die in april begint. Die cursus bestaat uit 20 lessen en een examen waarmee de beginnende roeier veilig en comfortabel in stabiele roeiboten kan gaan varen. Jong en oud kunnen met het behaalde diploma het water op.
Roeivereniging ’t Diep is een gezellige roeivereniging met enthousiaste leden die anderen ook graag met roeien kennis willen laten maken. De vereniging heeft een grote, gevarieerde vloot met goed onderhouden roeiboten. Het vaarwater biedt veel mogelijkheden voor training en tochten. Het natuurgebied Weerribben-Wieden ligt immers vlakbij. Op de website www.tdiep.nl staat meer informatie.
De proefles is op 18 maart 2023, van 9.30 uur tot 12.00 uur. Aanmelding vooraf via nieuweleden@tdiep.nl is hiervoor noodzakelijk, graag met vermelding van leeftijd en telefoonnummer. De roeivereniging ’t Diep is te vinden aan de Hooidijk 2 in Tuk bij Steenwijk.
































