Olde Veste verliest van Broekster Boys
Olde Veste verliest van Broekster Boys Foto: Jacob Westra

Mannenvoetbal: Steenwijk wint derby van Steenwijker Boys

Sport Insta-Dekop

STEENWIJKERLAND - De bal rolt weer in de competitie van de mannenvoetbalteams. VV Steenwijk neemt revanche op plaatsgenoot Steenwijker Boys en wint met 5-3. Olde Veste verliest van Broekster Boys.

De wedstrijd tussen buren vv Steenwijk en Steenwijker Boys is een waar spektakelstuk geworden. De thuisploeg scoort voor de rust twee keer, maar na de hervatting komen The Boys terug tot 2-2. Daarna scoort Steenwijk weer. Scheidsrechter Paulisma bestraft Janco van der Voort van The Boys vervolgens met een rode kaart. De laatste vijftien minuten volgen nog drie doelpunten, zodat de eindstand 5-3 wordt. Al met al is het een harde wedstrijd, waarbij meerdere spelers geblesseerd raken. 

Olde Vest kent valse start

Olde Veste kent een valse start in de eerste klasse. Het team verliest met 5-1 van Broekster Boys. De eretreffer wordt gemaakt door Jeffrey Dijkstra. Zie fotoverslag van Jacob Westra en van Broekster Boys:

Ook FC Oldemarkt krijgt een flink pak slaag. Tegen Gorredijk wordt het 0-6. Dat geldt voor SVBS’77 in overtreffende trap. Alicides scoort 12 keer, SVBS’77 één keer. Tussen BEW en Scheerwolde wordt het eveneens een doelpuntenfestijn: 8-1. Blankenham krijgt evenveel tegendoelpunten, maar scoort zelf niet tegen sv Hoogersmilde: 8-0. Kuinre wint wel van vv Diever-Wapse met 1-2. VENO-Steenwijkerwold wordt 1-0 en HHCombi- Giethoorn 3-4. De uitwedstrijd van VHK tegen Creil-Bant eindigt in een gelijkspel: 1-1.

Olde Veste verliest van Broekster Boys
Olde Veste verliest van Broekster Boys
Olde Veste verliest van Broekster Boys
Olde Veste verliest van Broekster Boys
Olde Veste verliest van Broekster Boys
Olde Veste verliest van Broekster Boys
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 16 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 16 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 18 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.