De Wegwijzer uit Steenwijk wint het toernooi
De Wegwijzer uit Steenwijk wint het toernooi Foto: Aangeleverd

De Wegwijzer wint het Schoolvoetbaltoernooi van Olde Veste

Sport

STEENWIJK - De Wegwijzer heeft het Schoolvoetbaltoernooi voor jongens op de velden van Olde Veste gewonnen. Op woensdagmiddag 3 april versloeg het team in de spannende finale CBS Bernardschool.

Yanoah Bakker scoorde de enige en winnende goal in de finale. Zijn team won verdiend omdat de spelers goed verzorgd samenspel lieten zien. Tot het laatste moment vochten zij als leeuwen om de winst veilig te stellen. De Wegwijzer heeft de Nel Kleikerbokaal gewonnen. Deze wisselbeker mag de school een jaar lang in haar prijzenkast zetten. De bokaal is vernoemd naar Nel Kleiker omdat zij tientallen edities heeft meegeholpen bij het toernooi.

Het team van De Wegwijzer mag op 15 mei meedoen met de Regiofinale. De winnaar daarvan plaatst zich voor de landelijke finaledag in Zeist. Volgende week woensdag spelen de meisjes hun Schoolvoetbaltoernooi.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 16 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 17 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 19 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 21 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 21 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 22 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.