Jaap van den Berg van Biljartvereniging Steenwijk
Jaap van den Berg van Biljartvereniging Steenwijk Foto: Aangeleverd

Finalisten Jos Verheijen Memorial driebandentoernooi zijn bekend, waaronder vijf leden Biljartvereniging Steenwijk

· leestijd 1 minuut Sport

STEENWIJK - De finalisten van het Jos Verheijen Memorial driebandentoernooi zijn bekend. JVM driebandentoernooi bekend. In clublokaal François Mingaud van Biljartvereniging Steenwijk zijn vrijdagavond 17 mei de laatste voorwedstrijden gespeeld. Dit open toernooi wordt dit jaar voor de derde keer georganiseerd door Biljartvereniging Steenwijk als eerbetoon aan het in 2018 overleden clubicoon, Jos Verheijen. Vijf van haar leden staan in de finale.

Maar liefst 130 deelnemers, afkomstig uit geheel Nederland, speelden vanaf 25 maart  voorwedstrijden om één van de zestien te vergeven finaleplaatsen te bemachtigen. De resultaten van de laatst gespeelde voorwedstrijden hadden tot gevolg, dat er nog een aantal verschuivingen waren in de kop van de ranglijsten. 

Poule A

In poule A zijn de drie eerst geplaatsten, achtereenvolgens: Jaap van den Berg*, met een score van 141.66 %, Stefan Lenting, score 124.63 % en Rob Lamboo*, score 116.00 %. De nummers 4 tot en met 8 zijn Gerald Reimink, Bertus ten Napel, Peter Gnodde, Erwin de Groot en Hylke Bandstra*. Ronny van Dijk en Gijs Elbertsen* zijn als eerste en tweede reserve toegevoegd. 

Poule B

In poule B werd Arnold Struik jr.*, de eerst geplaatste met maar liefst een score van 144.44 %. Albert van Veen, Henk Raggers*, Ilse Krishnadath en Erwin Oosterkamp* deelden plaats 2 tot en met 5, score 133.33 %. De nummers 6, 7 en 8 zijn Harry de Graaf, Krijn Visscher en Bert Hollander. Als eerste reserve werd Frank Grijpink toegevoegd en als tweede Barry Bakker*. 

In de finales telt het resultaat uit de voorwedstrijden niet meer mee en beginnen alle spelers dus met een schone lei. De spelers worden ingedeeld in twee poules van vier; de twee best geplaatsten van poule 1 zullen vervolgens een kruisfinale spelen tegen de twee best geplaatsten van poule 2. De winnaars in de kruisfinale plaatsen zich tenslotte voor de eindstrijd.

Finale  

Zaterdag, 8 juni vindt de finale van poule B plaats en zaterdag, 22 juni die van poule A. Aan het einde van de finaledag, 22 juni spelen de winnaars van poule A en B tegen elkaar om de hoogste eer: het kampioenschap van het Jos Verheijen Memorial driebandentoernooi. De finalewedstrijden worden gespeeld in clubgebouw François Mingaud van Biljartvereniging Steenwijk aan de Parade 6. Aanvang wedstrijden: 10.00 uur. Publiek is van harte welkom.

* lid van Biljartvereniging Steenwijk

Door Henk van Veen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 14 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 14 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 15 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.