
SV Giethoorn SE op halve finale NK Acro in Zwolle.
SportZWOLLE - Zaterdag 1 juni was het halve NK Acro in Zwolle.
Het duo Wende en Lis kwam in wedstrijd 1 uit in de categorie damespaar E jeugd en lieten een mooie oefening zien waar ze 22.330 punten op scoorden. Dit was goed voor een vierde plaats en plaatsing voor het NK.
Daarna was het de beurt aan Lisa, Rachel en Jolijn. Zij stonden als eerste reserve in de categorie dames trio E senior en werden de avond ervoor opgeroepen om toch mee te doen omdat er een uitvaller was. Zij hebben een nette oefening laten zien en scoorden 20.470 punten ze behaalden hiermee een achtste plaats. Helaas was dit niet voldoende voor een plaatsing op het NK. Voor hun zit nu het wedstrijdseizoen erop, dames super goed gedaan en op naar volgend jaar.
Heleen, Britta en Isa mochten de dag afsluiten in de categorie dames trio D senior, het was erg spannend, de uitslagen lagen dicht bij elkaar, maar ze mochten een bronzen plak mee naar huis nemen met 22.060 punten en een plaatsing voor het NK.
Het NK wordt gehouden op 15 juni in Kampen, mocht u Wende en Lis, Heleen, Britta en Isa willen bewonderen kom gerust kijken, vraag de dames zelf maar wanneer ze aan de beurt zijn.
![]()
Bovenaan, Rachel, Jolijn, Lisa
Linksonder, Lis en Wende
Rechtsonder: Britta, Isa en Heleen































