
Biljartvereniging Steenwijk is gestart met wedstrijdseizoen 2024/2025
SportSTEENWIJK - Na enkele competitieloze maanden is er bij Biljartvereniging Steenwijk weer een begin gemaakt met de wedstrijden in seizoen 2024/2025. Inmiddels zijn er al enkele wedstrijden in competitieverband KNBB gespeeld en zijn de onderlinge competities van de verschillende groepen binnen de vereniging weer van start gegaan.
Clublokaal François Mingaud zal ook dit seizoen weer het strijdtoneel zijn veel wedstrijden, die, onder auspiciën van de KNBB, door Biljartvereniging Steenwijk zullen worden georganiseerd. Zo zijn er in deze eerste week van september wedstrijden om persoonlijke kampioenschappen, te weten: maandag 2 september en woensdag 4 september, aanvang 13.00 uur voorwedstrijden Libre klein, vierde klasse en dinsdag 3 september en vrijdag 6 september, aanvang 19.00 uur voorwedstrijden Driebanden klein, derde klasse.
Zoals altijd, is publiek weer van harte welkom bij deze wedstrijden in het clublokaal aan Parade 6, achterzijde Johan van der Kornputkazerne.
Door Henk van Veen































