
Podiumplaatsen voor PSV
SportOLDEBROEK/RUTTEN/EMMELOORD - De ruiters Nicky Hulleman en Sharon Bruintjes behaalden namens PSV meerdere podiumplaatsen.
Nicky Hulleman en haar pony Hijker Forest Carolien maakten op 16 augustus hun debuut in het L2 in Oldebroek. In de eerste proef scoorden zij 185 punten. Hierbij hoorde een mooie eerste prijs.
Op 24 augustus maakten Sharon Bruintjes en haar paard Rock Hudson hun B-debuut in Rutten. Met 199 punten mochten zij een eerste prijs mee naar huis nemen en met 193 punten wonnen zij ook nog een derde prijs.
Afgelopen zaterdag startte Sharon Bruintjes ook in Emmeloord. Ze kwam van start met haar paard Rock Hudson in de klasse B. In de eerste proef had ze 205 punten, dit was genoeg voor een eerste prijs. In proef 2 haalde ze 196 punten, hierbij hoorde een tweede prijs.
![]()
Sharon Bruintjes - Foto: Aangeleverd






























