Arnold Struik
Arnold Struik Foto: Aangeleverd

Uitstekend debuut van driebandenteam Bistro De Opschepper/bv Steenwijk

Sport

STEENWIJK - Het nieuwe driebandenteam, Bistro De Opschepper van Biljartvereniging Steenwijk, is voortvarend van start gegaan in de landelijke competitie Driebanden groot, divisie 4. In clubgebouw François Mingaud werd zaterdagmiddag, 14 september gespeeld tegen Happy Garden uit Daarlerveen. Steenwijk won met 6-2.

Arnold Struik, Arie Hoogenboom en Joop van Driessen wisten hun partijen te winnen van Marcel Schiphorst, Dieks Gierveld en Alex Jalving. Met een moyenne van 0,531 en een score van 25 tegen 12, presteerde Arnold Struik hierbij het beste. Alleen Frank Stoelwinder moest, zij het met klein verschil, zijn meerdere erkennen in Wilco Schiphorst: 22-24.

De einduitslag

Bistro De Opschepper/bv Steenwijk: matchpunten: 6, teammoyenne%: 96,666, teammoyenne: 0,353.
Happy Garden: matchpunten: 2, teammoyenne%: 70,000, teammoyenne: 0,256.
Hoogste moyenne: Arnold Struik, Bistro De Opschepper/Steenwijk: 0,531
Hoogste serie: Dieks Gierveld, Happy Garden: 4

Na deze wedstrijd staat Bistro De Opschepper voorlopig op plaats twee en Happy Garden op plaats vijf. 

Door Henk van Veen 

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Burendag Utrecht Science Park 2025.
Steenwijkerland telt ongeveer 45 activiteiten tijdens Burendag Nieuws 14 uur geleden
Afbeelding
Steenwieks Plezier trapt nieuw seizoen af met barbecue Met vier foto’s 15 uur geleden
Alice in Wonderland
Ons Genoegen Blokzijl brengt zaterdag 3 oktober Alice in Wonderland op de planken van Rabo Theater De Meenthe Cultuur 17 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.