Ryanne Lenis
Ryanne Lenis Foto: Aangeleverd

In the Picture deel 14: Ryanne Lenis uit Steenwijk, de nieuwe van Polak

· leestijd 1 minuut Column

In deze rubriek komen bijzondere personen aan het woord. Liesbeth Hermans interviewt dit keer Ryanne Lenis uit Steenwijk. 

Wie ben je?

Mijn naam is Ryanne Lenis en ik ben de nieuwste werkneemster bij Royal Polak Spices. Dit bedrijf bestaat volgend jaar 170 jaar en dat gaan we vieren! Ik werk nog maar een paar maanden als marketingmanager bij Polak, maar ben nu al heel trots op Polak. Trots Op Polak, TOP!

Wat maakt dat je trots bent?

Als je als bedrijf al zo lang een fijn product levert, dan doe je het heel goed. Dat blijkt ook wel, we groeien nog altijd. En hiervoor mag ik sinds een paar maanden alle marketingactiviteiten uitvoeren. Wat ik ook heel mooi vind, is dat het bedrijf al die lange tijd gevestigd is geweest in Steenwijk.

Een echte Steenwijker kan haast sentimenteel worden bij de geur van kaneel. Dat snap ik ook wel, want heel lang heeft de maalderij in de Scholestraat gestaan. Nog altijd kun je tijdens het malen bij bepaalde wind de geur van kaneel in Steenwijk ruiken, ook al zijn we nu op het industrieterrein gevestigd. Pure nostalgie is die geur voor de ouderen van onze stad.

Wat houdt je werk zoal in?

Mijn werk is heel gevarieerd. Dat is wel grappig, want ons product is dat eigenlijk niet. We leveren kaneel en specerijenmengsels in constante, hoge kwaliteit. Dat is gelukkig al 170 jaar bekend.

Het is mijn taak om de verkoop te bevorderen, door onze producten te promoten op nieuwe markten en met de juiste marketing- en communicatiematerialen. Ik vind het een prachtige uitdaging, om de ouderwetse kwaliteit van de 19e eeuw te behouden en toch de moderne overstap naar de 21e eeuw te maken.

En volgend jaar is het feest bij Polak?

Natuurlijk willen we ons 170-jarig bestaan gaan vieren. Hoe? Dat zal de komende tijd duidelijk gaan worden. We willen er een mooi feestje van maken.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

VV Steenwijk Oldstars doet mee aan de pilot
KNVB test walking football bij Vitesse’63 in Koekange, bondscoach Van Breukelen geeft aftrap Sport 15 uur geleden
Afbeelding
Gemeente Noordoostpolder organiseert oefening met noodsteunpunten Noordoostpolder 18 uur geleden
Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 20 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 22 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen gisteren
Afbeelding
Plantjesmarkt op RSG Tromp Meesters, Stationsstraat Steenwijk 7 mei, 19:21
Afbeelding
Stichting Openluchtspel Havelte is in de race voor €10.000 om theater toekomstbestendig te maken Westerveld 7 mei, 19:00
Afbeelding
Medaillerush zwemmers Steenwijk’34 op NK Masters Sport 7 mei, 16:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.