Afbeelding
Illustratie: Pixabay

Gospelkoor Light Tunes uit Steenwijk opgeheven

Cultuur

STEENWIJK - Gospelgroep Light Tunes is per 1 januari 2022 opgeheven. Diverse omstandigheden hebben tot deze beslissing geleid. “We hadden het graag anders gezien, maar er was helaas geen andere keus,” laat het koor op haar website weten.

Grote dankbaarheid, met dat gevoel kijkt het koor terug op vele mooie jaren, in totaal bijna vijftig, met bijzondere ontmoetingen. “We mochten veel, heel veel optredens verzorgen in de gehele regio Steenwijk en ver daar omheen in evenzoveel verschillende kerkgebouwen bij een grote diversiteit aan gemeenten. Ook hebben we diverse (jubileum)concerten en musicals – deels zelf door ons geschreven – gedaan. Dit alles ter ere van onze God en geloofsopbouw van onze toehoorders én onszelf. Wij bedanken iedereen die in het verleden bij onze groep betrokken was, op wat voor manier dan ook en hopen elkaar ook in het post-Light Tunes tijdperk nog eens te ontmoeten! Met een dankbare lach nemen wij afscheid en wensen jullie Gods zegen!” aldus de Light Tunes.

In 1971 startte onder de naam Holiday Singers een groep om bij elkaar te komen en te zingen van God. Dit gebeurde vooral op campings, vandaar de naam Holiday Singers. Twee jaar later veranderde de naam in Light Tunes en was de officiële oprichting van Light Tunes een feit. De eerste elpee die het koor maakte, kwam uit in 1976. Bijna twintig jaar verscheen een cd. De jubilea vierde het koor uitbundig, zoals de concerten bij het tienjarig, 35-jarig en 40-jarig bestaan.

Herzebrock–Clarholz
Een bezoek aan de Duitse partnergemeente van de gemeente Steenwijkerland Herzebrock-Clarholz in 2018 was een ander hoogtepunt in de geschiedenis van The Light Tunes. Hier werkten de Steenwijkers mee aan een jubileumconcert.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Prinsensluis
Nieuwe audiotour brengt verhalen van Polder de Pieper tot leven Algemeen 16 uur geleden
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 19 uur geleden
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 19 uur geleden
Afbeelding
Twee auto’s botsen op kruising Koematen met Broekslagen in Steenwijk, verkeershinder door ongeval Met 4 foto’s 20 jun, 14:47
Afbeelding
Zwoel Zomeravondconcert van het Happy Hart Koor en de Happy Hart Singers Cultuur 20 jun, 14:00
Afbeelding
Cafetaria ‘t Snuufke, Teamles en FC Wolvega 6 winnen negende Kolonie Cup Met 22 foto’s Insta-Dekop 20 jun, 13:19
VENO is kampioen
Zo hebben de vrouwenvoetbalteams het seizoen afgesloten: VENO en SVBS 77/VHK zijn kampioen Sport 20 jun, 13:00
Afbeelding
Jubileumeditie Land Art Weekend komt eraan! Beleef kunst en landschap in de Noordoostpolder .KOP { } Noordoostpolder 20 jun, 12:00
Afbeelding
Parkcafé De Theekoepel in Steenwijk gaat weer open Steenwijk 20 jun, 10:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.