Noord Nederlands Gemengd Koor
Noord Nederlands Gemengd Koor Foto: André Weima

Noord Nederlands Gemengd Koor bereidt zich voor op vier concerten in 2025: Meezingen kan!

Cultuur

Het Noord Nederlands Gemengd Koor gaat in 2025 vier concerten geven. Goede zangers en zangeressen die daarin willen meezingen, kunnen zich nu al aanmelden.

De dirigent van het Noord Nederlands Gemengd Koor is Harold Kooij uit Zuidveen. Hij nodigt goede zangers en zangeressen uit om mee te doen aan wat hij noemt ‘Project 5’. De concerten in 2025 zijn op 18 januari in Hoogeveen met medewerking van Christelijk Mannenkoor Steenwijk, op 8 februari in Stadskanaal, op 1 maart in de Grote Kerk in Steenwijk en op 8 maart in Genemuiden.

Het repertoire dat het koor gaat zingen is afwisselend, het is geestelijke muziek voor een breed publiek. De koorleden zijn welkom op vier repetities in Hoogeveen op 9 en 23 november en 11 en 18 januari. Daarnaast zullen de koorleden thuis gaan studeren met hulp van een MP3-bestand.

Opgeven kan via: nngkoor@gmail.com. Vermeld daarbij je naam en zangstem. 

Foto: Flyer

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Cafetaria ‘t Snuufke, Teamles en FC Wolvega 6 winnen negende Kolonie Cup Met 22 foto’s Insta-Dekop 4 uur geleden
VENO is kampioen
Zo hebben de vrouwenvoetbalteams het seizoen afgesloten: VENO en SVBS 77/VHK zijn kampioen Sport 4 uur geleden
Afbeelding
Jubileumeditie Land Art Weekend komt eraan! Beleef kunst en landschap in de Noordoostpolder .KOP { } Noordoostpolder 5 uur geleden
Afbeelding
Piratenkoor Storm en Averij zingt al 35 jaar bij Geertien: nieuwe leden zijn welkom Cultuur Insta-Dekop 19 jun, 12:00
Afbeelding
Eerste groene winkelstraat van Steenwijk officieel geopend Steenwijk 19 jun, 10:40
Brassband Halleluja
Brassband Halleluja sluit seizoen af met gratis zomerconcert in Paasloo Cultuur 19 jun, 10:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.