Marcel Meester (voorgrond) speelde een geweldige partij tegen
HBC
Marcel Meester (voorgrond) speelde een geweldige partij tegen HBC Foto: Aangeleverd

Heer en meester in Hoogeveen

Sport

HOOGEVEEN - De biljarters van het Oldemarktse ‘t Centrum hebben de achtste finale gehaald in het Zwaagstra Goede Doelen Toernooi in Hoogeveen.

Marcel Meester speelde een geweldige partij door in 10 beurten en een gemiddelde van 4,5 te winnen. De tweede partij werd op 1 carambole verloren door Tonnie Mosterman. In de derde partij werd Fred Gerritsen in de eerste helft van zijn partij overlopen door zijn tegenstander en werd gevreesd dat dit het einde van de toernooi-deelname van ‘t Centrum betekende. Echter, de laatste te maken carambole werd jammerlijk gemist door zijn Hoogevense tegenstander en zo wist Gerritsen de benodigde 6 caramboles alsnog over de streep te trekken. De Oldemarkters wisten met miniem verschil de wedstrijd toch nog verrassend te winnen.

De achtste finales worden op woensdag 24 mei gespeeld. De tegenstander is nog niet bekend.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 7 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 8 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 10 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 12 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 12 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 13 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.