
VV Steenwijk blijft vierdeklasser door verlies in nacompetitiewedstrijd tegen Twijzel
SportTWIJZEL - In de nacompetitie voor promotie naar de derde klasse speelt Steenwijk de uitwedstrijd tegen Twijzel. Na een 0-0 ruststand wordt er met 3-0 verloren en speelt Steenwijk ook volgend seizoen in de 4e klasse.
Het eerste half uur is de fysiek sterke thuisclub de bovenliggende partij. Na 10 minuten komen de gastheren dan ook bijna op voorsprong. Spits Johannes v/d Meer komt èèn op èèn met keeper Lennard Jonkers die bekwaam redt. Naarmate de eerste helft vordert, komt Steenwijk beter in de wedstrijd. 10 minuten voor rust zijn het dan ook de Roodwitters die bijna op voorsprong komen. Maar het schot van Clint Kruisweg spat uiteen op de kruising. Op slag van rust komt de thuisclub andermaal goed weg. Aanvoerder Menno Blom ontsnapt aan de rode kaart. Met al geel op zak maakt hij een pittige overtreding op Daimen Muller. Een tweede gele kaart en dus rood zou terecht zijn geweest maar scheidsrechter Vonk ziet het door de vingers.
Direct na rust scoort Twijzel binnen vijf minuten twee keer en lijkt de wedstrijd gespeeld. Doelpuntenmakers voor de Friezen zijn spits Van der Meer en Wytze Plat. Twintig minuten voor tijd lijkt Steenwijk terug te komen in de wedstrijd. Maar een prima vrije trap van Kruisweg wordt door keeper Richard Zwaagstra knap uit het doel gehouden. In de 90e minuut strooit spits Van der Meer nog wat zout in de Steenwijker wonden en scoort de 3-0.
Keurige derde plaats
En zo eindigt voor Steenwijk de competitie. Na de promotie van het afgelopen jaar hebben de Roodwitters een prima eerste seizoen in de vierde klasse gedraaid. Thuis ongeslagen gebleven en van iedere tegenstander minimaal één keer gewonnen leverde een keurige derde plaats op. Een mooie basis om door te bouwen naar volgend seizoen.































