
Tweede Gieters Schrijversfestival met Jan Kleene, Kees Blokland en Marianne Mol-Reeders
CultuurGIETHOORN - Het tweede Gieters Schrijversfestival in De Vermaning wil schrijvers met een connectie met Giethoorn een podium en een onverwacht publiek bieden in een sfeervolle muzikale setting in het hart van het oude dorp. De locatie is op zondag 7 april opnieuw De Vermaning aan het Binnenpad.
Het Gieters Schrijversfestival begint met de internationaal bekende schrijvende postbode Jan Kleene (’Liefde in de Kop’). Daarna is er tijd voor de gedichten en achtergronden van Kees Blokland (’Beelden van Giethoorn’). Marianne Mol-Reeders sluit het programma af. Zij is dichter, maar schreef ook haar eerste roman over een avontuurlijke reis door de Middeleeuwen (’Waarom de vogels vliegen’).
Het belooft een mooie middag te worden met korte interviews, mooie literaire fragmenten en veel muziek van Wilma Dijksma & Friends: Bert Meijerink, André Spin en anderen. Gerke van Hiele houdt de interviews.
Toegang is vrij. Iedereen welkom. Vrijwillige bijdrage bij de uitgang. Aanvang: 15.30 uur. De deuren gaan open om 15.15 uur. Adres: Binnenpad 50.































