Afbeelding
Foto: Wilbert Bijzitter

Van Campen & Dijkstra sponsort VV Steenwijk Oldstars

Sport Insta-Dekop

STEENWIJK - VV Steenwijk Oldstars hebben nieuwe wedstrijdshirts gekregen. De sponsor hiervan is Van Campen & Dijkstra Steenwijk Zelfstandig Adviseur van RegioBank. Op woensdag 3 april hebben de spelers de shirts voorafgaand aan hun wekelijkse training gepresenteerd.

De 18 shirts, voldoende voor 2 wedstrijdteams van de afdeling Walking Football, werden uitgereikt door eigenaar Tom Holtzer. Niet iedere Oldstar staat op de foto, omdat de groep op woensdagmorgen inmiddels is gegroeid tot meer dan 25 spelers en speelsters. Een gedeelte daarvan speelt competitie en of toernooien. Vorige maand heeft dat team die regionale competitie zelfs afgesloten met het kampioenschap. 

Op het eigen toernooi op 24 mei zullen deze shirts voor het eerst voor eigen publiek te zien zijn. Op de foto bedankt penningmeester Koos Hartsuiker Tom Holtzer hartelijk voor deze geste en als dank overhandigt hij een bos bloemen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 15 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 15 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 17 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.