Afbeelding
Foto: Pixabay

Mannenvoetbalverslagen van zondag 28 november

· leestijd 1 minuut Sport

STEENWIJKERLAND - Afgelopen zondag werden er vier wedstrijden gespeeld. Hieronder verslagen daarvan.

Tweede klasse K 

Pesse – VENO 0-2 (0-1) VENO won terecht in Pesse waarbij Jod Zomerman en Frank Post de doelpunten maakten. Na een lastige start wist Zomerman de ploeg uit Vollenhove op het juiste spoort te zetten. In de slotfase, toen er meer ruimtes ontstonden, wist invaller Post de thuisclub de genadeklap toe te brengen. Door de winst staat VENO op een vijfde positie van de ranglijst waarbij het wel een wedstrijd minder speelde als de twee ploegen die als vierde en derde staan. 

Derde klasse D

Steenwijkerwold – Oldeholtpade afgelast 

Ruinen - FC Oldemarkt 3-1 (1-1) Oldemarkt verloor, net als afgelopen donderdag, met 3-1. De inhaalwedstrijd tegen Protos werd onnodig verloren en dat was zondagmiddag in Ruinen opnieuw het geval. Na de 0-1 van Jesse Schokker wist Oldemarkt de kansen niet af te maken. In een gelijkwaardige tweede helft wist Ruinen het verschil in kansen af te maken. 

Oranje Zwart – Raptim afgelast 

Vierde klasse A

BEW – Donkerbroek afgelast 

Steenwijker Boys Sport Club Makkinga afgelast 

Vijfde klasse A

Old Forward – Kuinre 4-9 (2-7)Nadat Kuinre een week geleden al bijna de dubbele cijfers haalde was dat nu weer het geval. Bij Old Forward bleef de ploeg van trainer Eric Folio ook nu weer op negen treffers steken. Sander Pit wist voor de rust al drie keer te scoren. Omdat ook Mike Boerstra (twee maal), Ramon Boerstra en Arnold Koole dat ook deden was de wedstrijd bij de rust al gelopen. Na de pauze wist Stefan Versluis nog wel twee maal raak te schieten maar opnieuw bleven de dubbele cijfers uit. 

Giethoorn - FC Fochteloo afgelast

Diever/Wapse – Scheerwolde 2-1 (1-0) Scheerwolde verloor verrassend bij Diever/Wapse. Na een 1-0 stand halverwege wist Danny Potkamp, nadat jij dat een week eerder ook al deed, opnieuw te scoren. Maar uiteindelijk hield Scheerwolde niets over aan een wedstrijd tussen twee middenmoters. 

Oosterstreek – Blankenham afgelast 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 uur geleden
Afbeelding
Door storm valt boom op Gieterse boerderij Met zes foto’s 21 uur geleden
Vorige editie met optreden van Steven Luca met Schrott
Meppel maakt zich op voor de magie van Puppet International: programma nu online, kaartverkoop start op 25 juni Cultuur gisteren
MFR 2025
Nieuwe route en nieuwe uitdagingen bij Monkey Fun Run: inschrijvingen gaan hard Sport 20 jun, 16:00
Afbeelding
Twee auto’s botsen op kruising Koematen met Broekslagen in Steenwijk, verkeershinder door ongeval Met 4 foto’s 20 jun, 14:47
Afbeelding
Zwoel Zomeravondconcert van het Happy Hart Koor en de Happy Hart Singers Cultuur 20 jun, 14:00
Afbeelding
Cafetaria ‘t Snuufke, Teamles en FC Wolvega 6 winnen negende Kolonie Cup Met 22 foto’s Insta-Dekop 20 jun, 13:19
VENO is kampioen
Zo hebben de vrouwenvoetbalteams het seizoen afgesloten: VENO en SVBS 77/VHK zijn kampioen Sport 20 jun, 13:00
Afbeelding
Jubileumeditie Land Art Weekend komt eraan! Beleef kunst en landschap in de Noordoostpolder .KOP { } Noordoostpolder 20 jun, 12:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.